Odera - Záhradné svietidlá
Rab-7040 detail výrobku
|
Venkovní stolní lampa Odera v moderním stylu je skvělou volbou pro příjemné večeře na terase a letní večerní rozhovory. Černý model s bílým stínítkem připomínajícím deštník a masivní kulatou základnou je celý vyroben z plastu. Odera má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 3 W, svítivostí 140 lumenů se stínítkem, 360 lumenů bez stínítka as teplotou barvy světla 3000 K. Zdroj teplého bílého světla má životnost 25 000 hodin. Svítilnu lze stmívat ve třech stupních, tj. jeho jas lze nastavit dotykovým spínačem. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 2000 mAh. Rozměry modelu, který lze nabíjet pomocí USB kabelu, jsou tyto: výška 160 mm, průměr 150 mm, instalační průměr 125 mm. Délka USB kabelu je 500 mm a doba nabíjení je 7 hodin. Venkovní svítidlo Odera má krytí IP44, které zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. |
|
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 160.0 mm |
| Priemer | 150.0 mm |
| Montážny otvor | 125.0 mm |
| Svetelný tok | 140 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
