Eco-halogen - Klasické (vláknové) žiarovky
Rab-1758 detail výrobku
| so stmievačom | |
| Objímka | R7s |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 120 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 78.0 mm |
| Priemer | 8.0 mm |
| Svetelný tok | 2220 lm |
| Životnosť LED | 2000 h |
| Vyžarovací uhol | 360 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 90 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
1,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
