SMD-LED - LED žiarovky
Rab-79142 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 110.0 mm |
| Priemer | 35.0 mm |
| Svetelný tok | 806 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
1,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
