Oliro - Kúpeľňové svietidlá
Rab-75052 detail výrobku
| Koupelnové nástěnné svítidlo Rabalux Oliro je doporučeno těm, kteří hledají flexibilní doplňkové osvětlení do moderní koupelny. Tento voděodolný model je celý vyroben z plastu, má černou základnu a hranaté bílé stínidlo. Pomocí upevňovacího klipu, který je součástí balení, jej lze připevnit na zrcadlo, koupelnový nábytek nebo na zeď. Koupelnová lampa má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří čistý, moderní efekt. Díky svému designu svítidlo rovnoměrně vyzařuje světlo po celé ploše stínidla. Nástěnná lampa má krytí IP44, takže je bezpečná pro použití v koupelně. LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 600.0 mm |
| Výška | 45.0 mm |
| Hĺbka | 95.0 mm |
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
17,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
