SMD-LED - LED žiarovky
Rab-1649 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 108.0 mm |
| Priemer | 37.0 mm |
| Svetelný tok | 480 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 220 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Sklad dodávateľ 400 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
2,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
