SMD-LED - LED žiarovky
Rab-79066 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 77.0 mm |
| Priemer | 45.0 mm |
| Svetelný tok | 470 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Vyžarovací uhol | 180 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
0,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
