Eco-halogen - Klasické (vláknové) žiarovky
Rab-1787 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 98.0 mm |
| Priemer | 55.0 mm |
| Svetelný tok | 205 lm |
| Životnosť LED | 2000 h |
| Vyžarovací uhol | 360 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
