Funes - Záhradné svietidlá
Rab-77145 detail výrobku
|
Dekorativní venkovní lampa Rabalux Funes je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi severský styl a designová světla s širokou funkčností. Tato venkovní stolní lampa je vyrobena z plastu v modré barvě s bílým stínidlem. Láhevovitý tvar lampy je doplněn držadlem s imitací kůže, které usnadňuje její přenášení. Designová lampa ve stylu lucerny má IP ochranu, takže je bezpečná pro použití na terase nebo v zahradě. Je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem, jehož jas a teplotu barvy lze nastavit pomocí dotykového spínače. Má vestavěnou baterii, která se nabíjí 3 hodiny přes USB-C kabel a na jedno nabití funguje až 10 hodin. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností. |
|
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2800, 4000, 6500 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 190.0 mm |
| Priemer | 80.0 mm |
| Svetelný tok | 120 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
18,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
