SMD-LED - LED žiarovky
Rab-79100 detail výrobku
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Objímka | R7s |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 78.0 mm |
| Priemer | 28.0 mm |
| Svetelný tok | 990 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 360 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
8,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
