Holne - Záhradné svietidlá
Rab-77188 detail výrobku
|
Solární lampa na zemní montáž Rabalux Holne je ideální volbou pro ty, kteří ocení praktičnost i jedinečný, stylový vzhled. Tento venkovní model je vyroben z plastu s černým tělem a bílým stínidlem. Elegantní kulovité stínidlo je obklopeno rámem ve tvaru krychle, což dodává lampě moderní design. Kolík lampy lze snadno odejmout, což umožňuje flexibilní umístění. Solární lampa je skvělou volbou pro každou moderní zahradu, kde je potřeba snadno přemístitelná a praktická lampa. Lampa je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem s nastavitelnou teplotou barvy a baterií. Baterie se nabíjí 6–8 hodin a na jedno nabití funguje stejnou dobu. Lampa je chráněna proti vniknutí pevných částic o průměru 1 mm nebo větším a proti stříkající vodě ze všech směrů, a navíc si dobře poradí s extrémními teplotami. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2500-3000 K |
| Napätie | 3,7 V |
| výkon | 0.3 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 105.0 mm |
| Výška | 115.0 mm |
| Svetelný tok | 6 lm |
| Životnosť LED | 10000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
