SMD-LED - LED žiarovky
Rab-79120 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Objímka | G9 |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 66.0 mm |
| Priemer | 23.0 mm |
| Svetelný tok | 640 lm |
| Životnosť LED | 20000 h |
| Vyžarovací uhol | 300 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
3,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
