Tapolca - Záhradné svietidlá
Rab-77176 detail výrobku
|
Solární dekorativní lampa Rabalux Tapolca je ideální volbou pro ty, kteří hledají jedinečné doplňkové osvětlení pro venkovní prostory. Tento model je vyroben z kovu v elegantní bílé barvě a svým tvarem připomíná džbán. Hustá mřížkovaná konstrukce dodává lampě výrazný vzhled. Lampa je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem, který vyzařuje teplé bílé světlo. Doporučuje se především na terasu nebo do zahrady, kde pomáhá vytvářet útulnou a domácí atmosféru. Lampa má vestavěnou baterii, která se nabíjí 6–8 hodin a na jedno nabití funguje stejnou dobu. Tento designový kousek je chráněn proti vniknutí pevných částic o průměru 1 mm nebo větším a proti stříkající vodě ze všech směrů, a spolehlivě funguje i v extrémních teplotních podmínkách. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 1,2 V |
| výkon | 0.16 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 220.0 mm |
| Priemer | 135.0 mm |
| Svetelný tok | 2 lm |
| Životnosť LED | 10000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
