Hannover - Záhradné svietidlá
Rab-8747 detail výrobku
| Materiál | sklo |
| Farba svetla | 4500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 242.0 mm |
| Výška | 122.0 mm |
| Hĺbka | 68.0 mm |
| Svetelný tok | 480 lm |
| Životnosť LED | 50000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 148 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
12,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
