LiTrack Line15V - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70128 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line15V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají flexibilní a praktické světlo pro svůj moderní domov. Díky kolejnicovému řešení lze tento model kdykoli přemístit a naklápěcí konstrukce vám umožní ovládat světlo podle vašich představ. Lampa má zabudovaný LED zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Černé tělo svítidla je vyrobeno z hliníku se zaobleným tvarem, zatímco bílé stínítko je z plastu. Stropní svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Díky zabudované LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700-5500 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 220.0 mm |
| Výška | 80.0 mm |
| Svetelný tok | 340 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
31,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
