LiTrack Line12V - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70127 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line12V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické inteligentní svítidlo, které je flexibilní a přizpůsobitelné potřebám uživatele. Díky kolejnicovému řešení lze tento model v případě potřeby přemísťovat a jeho světlo lze nasměrovat podle potřeby pomocí naklápěcí hlavy. Lampa má zabudovaný LED zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Černé tělo svítidla je vyrobeno z hliníku se zaobleným tvarem, zatímco bílé stínítko je z plastu. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Stropní svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700-5500 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115.0 mm |
| Výška | 80.0 mm |
| Svetelný tok | 180 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
25,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
