LiTrack Spot03V - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70125 detail výrobku
| Bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot03V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají inteligentní svítidlo, které lze přizpůsobit měnícím se potřebám uživatele. Kolejnicové řešení umožňuje tento model kdykoli přesunout na jiné místo v kolejovém systému, přičemž světlo lze flexibilně ovládat pomocí pohyblivé hlavy. Lampa má zabudovaný zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Válcovité tělo svítidla je vyrobeno z hliníku v černé barvě a je doplněno průhledným plastovým stínítkem. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Stropní bodové svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| so stmievačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700-5500 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115.0 mm |
| Výška | 120.0 mm |
| Priemer | 33.0 mm |
| Svetelný tok | 330 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 24 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
28,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
