LiTrack Line06V - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70123 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line06V pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje pro ty, kteří hledají inteligentní svítidlo s moderním vzhledem, ale flexibilním použitím. Tento model účinně vyhovuje individuálním potřebám uživatelů díky kolejnicovému řešení, které umožňuje měnit jeho polohu podle potřeby, a zabudovanému LED světelnému zdroji s nastavitelným jasem prostřednictvím aplikace v telefonu a teplotou barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Lampa má podlouhlý zaoblený tvar, černé tělo z hliníku a bílé stínítko z plastu. Energeticky úsporný provoz a dlouhá životnost díky LED technologii ji dělají ještě atraktivnější. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700-5500 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 220.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Svetelný tok | 370 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
