LiTrack Spot02N - Rabalux LiTrack 24V
Rab-70114 detail výrobku
| Bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot02N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří považují za mimořádně důležité, aby se svítidlo dokázalo přizpůsobit měnícím se potřebám uživatelů. Kolejnicové řešení umožňuje tento model kdykoli přesunout na jiné místo v kolejovém systému, přičemž světlo lze flexibilně ovládat pomocí pohyblivé hlavy. Menší úhel vyzařování umožňuje koncentrované osvětlení, díky čemuž je bodová svítilna ideální pro zvýraznění konkrétních detailů v místnosti. Válcové svítidlo je vyrobeno z hliníku v černé barvě s průhledným plastovým stínítkem. Stropní bodové svítidlo s přirozeným bílým světlem se doporučuje do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115.0 mm |
| Výška | 120.0 mm |
| Priemer | 33.0 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 24 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
