LAVA NEW BROWN LAMPA SUFITOWA 3XG9 - Stropné a nástenné
Tkl-11453 detail výrobku
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Materiál | sklo |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Kód stínidla | 7982 |
| Zdroj světla | G9 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo|Stropní svítidlo |
| Barva rámu | Hnědá |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Moderní |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Vypínač napájení | NE |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Rozteč montážních otvorů | 210 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další funkce | Lze instalovat kdekoli |
| Rozměry podhledu | Ø250 - ↕30 mm |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Typ pokoje | Šatna|Jídelna|Kuchyně|Dětský pokoj|Předsíň|Obývací pokoj|Ložnice |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Přední barva | Hnědá |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 300 mm |
| Délka lampy | 330 mm |
| šířka lampy | 370 mm |
| výška lampy | 160 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,88 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 740 kg |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
95,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 108,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
