Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Pola matný chrom 12V 2,5W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svietidlá
Pau-99960 detail výrobku
| Farba | matny chrom |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 2,5 W |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 4 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 60 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,5W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
