Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Neda bílá mat 12V 2,1W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svietidlá
Pau-99957 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 2,1 W |
| Šírka | 64 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 151 mm |
| Svetelný tok | 130 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
