Nábytkové svítidlo Clever Connect Panel Flad bílá mat 12V 6W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN - Nábytková svietidlá
Pau-99951 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 6 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 7,6 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
38,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 51,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
