Plug&Shine napaječ IP67 75W 24V DC bílý - PAULMANN - Napájacie LED zdroje - LED trafo
Pau-98849 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 75 W |
| IP krytie | 67 |
| Šírka | 186 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 64 mm |
| Výkon transformátoru | 75VA |
| Rozměry v mm | 40 x 186 x 64 |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
69,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 91,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 91,40 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
