Plug&Shine napaječ IP44 21W 24V DC do zásuvky černý - PAULMANN - Napájacie LED zdroje - LED trafo
Pau-98848 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 21 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Třída ochrany | II |
| Rozměry v mm | 104 x 50 x 30 |
| Výkon transformátoru | 21VA |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
