Příslušenství plochý kabel pro svítidlo nad obrazy Xana a Adelia 4m bílá - PAULMANN - Paulmann
Pau-95586 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 36 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 4000 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Třída ochrany | III |
| Kolekce | Xana/Adelia |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
9,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
