URail lištový spot Cover spot GU10 max. 10W 230V bílá - PAULMANN - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Pau-94880 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 182 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Životnost | 30000h |
| Kolekce | URail |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
