Solární LED stolní lampa Soala 2700K 2,1W antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-94612 detail výrobku
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 2,1 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 306 mm |
| Priemer | 248 mm |
| Svetelný tok | 165 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
| Kolekce | Soala |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
64,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
