LED lankový systém RoaMac základní sada 5x4,5W 3000K 230/12V černá mat/chrom - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94418 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 22,5 W |
| Dĺžka | 10000 mm |
| Svetelný tok | 1400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Corduo |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
209,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 275,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 275,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
