LED lankový systém RoaMac spot 4,5W 3000K 12V bílá mat/chrom - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94417 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 4,5 W |
| Výška | 24 mm |
| Priemer | 102 mm |
| Svetelný tok | 280 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Corduo |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
35,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,25 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
