Venkovní solární stolní lampa Lillesol 3000K stmívatelné - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-94309 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | oceľ |
| Materiál | plast / kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 280 mm |
| Svetelný tok | 45 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Průměr stínidla v mm | 200 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,8W |
| Materiál doplňkový | kov |
| Kolekce | Lillesol |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
44,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
