Mobilní stolní lampa Capulino IP44 stmívatelné na baterie - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-94267 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | číra |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 44 |
| Dĺžka | 184 mm |
| Svetelný tok | 100 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | Cupulino |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
37,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
