Venkovní solární stojací svítidlo Ryse antracit pohybové čidlo 3000K 100lm - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-94249 detail výrobku
| Materiál | plast / kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 1,2 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 154 mm |
| Výška | 796 mm |
| Hĺbka | 194 mm |
| Svetelný tok | 30 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Materiál doplňkový | kov |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
55,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
