Lankový systém Mac II matný chrom 7x10W GU5,3 bez žárovek - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94152 detail výrobku
| Farba | matny chrom |
| Materiál | plast / kov |
| Objímka | GU5,3 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 70 W |
| Dĺžka | 10000 mm |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Odstup lanek | 160 |
| Průřez | 2,5 qmm |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Materiál doplňkový | kov |
| Kolekce | Corduo |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
137,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
