Lankový systém LED 5x4W MacLED 230V/12V DC matný chrom - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94108 detail výrobku
| Farba | matny chrom |
| Materiál | plast / kov |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 22 W |
| Dĺžka | 10000 mm |
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | II |
| Průřez | 2,5mm2 |
| Odstup lanek | 160 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Výkon transformátoru | 36VA |
| Stmívatelné | ne |
| Materiál doplňkový | kov |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
235,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 310,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 310,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
