Plug&Shine zápich do země Sting IP65 3000K 6W 24V antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-93934 detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 67 |
| Dĺžka | 290 mm |
| Priemer | 52 mm |
| Svetelný tok | 270 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Úhel záření | 100° |
| Rozměry v mm | 290 |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
