Plug&Shine základní sada zemní zápich Sting IP67 3000K 3x6W - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-93696 detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 67 |
| Svetelný tok | 810 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Úhel záření | 100° |
| Stmívatelné | ano |
| Výkon transformátoru | 75VA |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
211,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 277,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 277,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
