Plug & Shine prodlužovací sada zápich Sting IP67 3000K 3x6W stmívatelné - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-93689 detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 67 |
| Vrátane zdroja | |
| Úhel záření | 100° |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
168,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 222,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 222,05 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
