LED stojací svítidlo Reana IP44 832mm 3000K 2x4W 230V antracit kov - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-93110 detail výrobku
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 173 mm |
| Výška | 832 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Svetelný tok | 820 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | I |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Kolekce | Reana |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
138,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 181,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 181,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
