Plug & Shine závěsné svítidlo Kofia IP44 3000K 2W antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-93104 detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Objímka | E14 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 44 |
| Svetelný tok | 160 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Průměr stínidla v mm | 160 |
| Délka stínidla v mm | 140 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 15000h |
| Délka závěsu v mm | 5000 |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
58,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
