Mobilní noční světlo Viby kruhové bílá pohybové čidlo - PAULMANN - Paulmann
Pau-92492 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 0,7 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 40 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Svetelný tok | 40 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Viby |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
18 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
