ProRail3 LED lištový spot Zeuz 15° 33W 3000K 230V stříbrná - PAULMANN - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Pau-91334 detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 33 W |
| Šírka | 176 mm |
| Výška | 241 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Svetelný tok | 2860 lm |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | I |
| Úhel záření | 15° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Kolekce | ProRail3 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
123,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 162,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 162,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
