Halogen Backofen G4 12V 20W 2700K stmívatelné čirá - PAULMANN - LED žiarovky
Pau-84399 detail výrobku
| Farba | číra |
| Materiál | sklo |
| Objímka | G4 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 20 W |
| Dĺžka | 33 mm |
| Priemer | 9 mm |
| Svetelný tok | 320 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 100 |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 2000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
5,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
