Pro trafo příslušenství 230/24V 150VA bílá - PAULMANN - Napájacie LED zdroje - LED trafo
Pau-79972 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 150 W |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 179 mm |
| Výkon transformátoru | 150VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 30000h |
| Kolekce | Pro Strip |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
120,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,95 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
