LED stojací svítidlo Aldan 15,5W černá/hliník kartáčovaný stmívatelné - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79717 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 17 W |
| Dĺžka | 1570 mm |
| Priemer | 275 mm |
| Svetelný tok | 740 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| S trafem do zásuvky | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Úhel vyklopení | 80° |
| Kolekce | Aldan |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
243,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 320,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 320,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
