Stojací lampa Neordic Stellan látkové stínidlo bílá / dřevo - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79634 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | drevo / kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| Dĺžka | 1615 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Délka stínidla v mm | 350 |
| Třída ochrany | II |
| Průměr stínidla v mm | 350 |
| Výkon transformátoru | 9VA |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Vypínač na kabelu | ano |
| Kolekce | Stellan |
| Materiál doplňkový | kov |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
133,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 175,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 175,65 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
