Pro dálkový ovladač Single Color DC2x1.5V černá - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-78472 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 53.5 mm |
| Výška | 17.5 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Kolekce | Pro Strip |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
46 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
