Pro řídící jednotka Single Color DC 24V bílá - PAULMANN - Ovládače a vypínače
Pau-78470 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | Pro Strip |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
46 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
