LumiTiles LED dlaždice čtvercová 2ks sada IP44 100x10mm 230/12V 2x0,8W 2700K bílá umělá hmota/hliník - PAULMANN - Vstavané svietidlá
Pau-78401 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast / hliník |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 1,6 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Svetelný tok | 40 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Výkon transformátoru | 12VA |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,8W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | LumiTiles |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
83,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,40 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
