LumiTiles LED dlaždice čtvercová IP44 100x10mm 12V 0,8W stmívatelné 2700K bílá umělá hmota/hliník - PAULMANN - Vstavané svietidlá
Pau-78400 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast / hliník |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 0,8 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Svetelný tok | 20 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,8W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | LumiTiles |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
