LED stojací svítidlo Caneta měnitelná bílá 1750mm 20W černá - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-78019 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1750 mm |
| Priemer | 250 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
147,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
